КМҚК «Бизнес және сервис колледжі»

Тізім

WorldSkills Business 2019 чемпионаты

Жұмыс  мамандықтары бойынша студенттер арасындағы WorldSkills Business 2019 кәсіби шеберлік чемпионаты өткізілді.

2019 жылының 07 ақпанында Бизнес және сервис колледжінде жұмысшы мамандықтары бойынша студенттер арасында WorldSkills Business 2019 кәсіби шеберлік чемпионаты басталды.

Чемпионат студенттердің кәсіби шеберлік деңгейін анықтау мақсатында өткізіледі және жұмысшы мамандығының беделін арттыруға және танымал етуге бағытталған.

Чемпионатты өткізу үшін колледжде «Бизнес және сервис колледжі» КМҚК директоры Хожанова Альмира Балтабековна басқаруымен ұйымдастыру комитеті құрылды. Ұйымдастыру комитетінің құрамына колледждің оқытушылары мен өндірістік оқыту шеберлері кіреді.

Конкурс үш күн ішінде өтті.

Биыл чемпионат 10 құзыреттілік бойынша өткізілді:       

  • Аспаз ісі;
  • Наубайхана шеберлігі;
  • Сән технологиясы;
  • Мейрамхана қызметі;
  • Шаштараз өнері;
  • Графикалық дизайн;
  • Визуалды мерчандайзинг және витринистика;
  • Қонақ үйді басқару;
  • Кондитерлік іс;
  • Флористика.

Чемпионаттың барлық қатысушылары жоғары дайындық деңгейін көрсетті. Қатысушылар жұмыстарының деңгейі мен сапасын бағалау бойынша сарапшылар - арнайы пәндердің жетекші оқытушылары, өндірістік оқыту шеберлері, сондай-ақ колледждің әлеуметтік серіктестері Бизнес және сервис колледжінің WorldSkills Business 2019 жеңімпаздарын анықтады.

Чемпионаттың жеңімпаздары осы жылдың көктемінде Өскемен қаласында өтетін WorldSkills Shygys 2019 аймақтық чемпионатына қатысу құқығына ие болды. Колледжде чемпионаттың қатысушылары мен жеңімпаздарын марапаттау рәсімі өтті.

WorldSkills Business 2019 чемпионатының қатысушыларының жұмыстары- ОСЫ жерде көре аласыздар

WorldSkills Business 2019 чемпионатының қатысушылары мен жеңімпаздарының тізімі

 «Шаштараз өнері» компетенциясы

  1. Ковалева Виктория - 1 орын
  2. Кузнецова Дарья      - 2 орын
  3. Сейтбек Малика       - 3 орын
  4. Адамбаева Аружан
  5. Берикказиева Балнур
  6. Подпорина Анастасия
  7. Найманкулова Амина
  8. Советказыева Аяулым

Junior  WorldSkills :

  1. Краскова Амина     - 1 орын
  2. Кумаров Рахат         -2 орын
  3. Кутымтаева Замира -3 орын

Сарапшы-арнайы пән оқытушысы - Абеева Ирина  Ивановна

  «Сән технологиясы» компетенциясы

  1. Әділхан Мадина       -1 орын
  2. Турсинбекова Зухра-2 орын
  3. Совет Аружан          -3 орын
  4. Турысбекова Асель

Сарапшы-арнайы пән оқытушысы-
Сексенбаева Зухра Газизовна

«Аспаз ісі» компетенциясы

  1. Шынтемиров Данияр - 1 орын
  2. Тлеубергенов Дамир    -2 орын
  3. Компеков Карим          -3 орын
  4. Калиев Ерболат
  5. Корестелев Станислав

Сарапшы-арнайы пән оқытушысы-
Мануйлова Анна Александровна

«Мейрамхана қызметі» компетенциясы

  1. Мубараков Адлет           -1 орын
  2. Гулида Кристина            -2 орын
  3. Турсунгазинов Алижан -3 орын
  4. Байболсын Дидар
  5. Павленко Оксана

Сарапшы -арнайы пән оқытушысы-
 
Рсалиева Айгуль Айтмухаметовна

«Графикалық дизайн» компетенциясы

  1. Ревина Анастасия   -1 орын
  2. Нұрғазин Таңнұр     -2 орын
  3. Сергазина Дильназ  -3 орын
  4. Бегимбаева Дилара
  5. Молбаева Еркежан

Сарапшы-арнайы пән оқытушысы — 
Абдуллина Куралай Едиловна

«Визуалды мерчендайзинг және витринистика»
компетенциясы

  1. Аринов Диас                -1 орын
  2. Терещенко Виолетта -2 орын
  3. Шаканова Айнур       -3 орын
  4. Тельман Ұлан

Сарапшы-арнайы пән оқытушысы-
Кайырбекова Ляззат Кайырбековна

«Наубайхана шеберлігі» компетенциясы

  1. Кайдарова Татьяна    -1 орын
  2. Кадылбекова Айжан  -2 орын
  3. Ращупкин Никита       -3 орын
  4. Канатов Бекзат
  5. Данияров Мирас
  6. Мұкасанова Гүлім

Сарапшы-арнайы пән оқытушысы-
Аканова Перизат Рымгазыевна

«Қонақ үйді басқару» компетенциясы

  1. Кусаинова Дарига         -1 орын
  2. Рахымгалиева Акнур   -2 орын
  3. Даулетказина Куралай -3 орын
  4. Курманова Гульдана
  5. Рыспекова Жупар

Сарапшы-арнайы пән оқытушысы
Липатова Елена Бейсенкалиевна

 

«Кондитерлік іс» компетенциясы

  1. Черкасова Дарья            -1 орын
  2. Тлеугазина Толганай     -2 орын
  3. Балтабекова Толғанай  -3 орын
  4. Қайратов Медет

Сарапшы-арнайы пән оқытушысы -Нугманова Халида Муратбековна

«Флористика» компетенциясы

  1. Беккер Мария            -1 орын
  2. Касымжанова Алия  -2 орын
  3. Кұдабаева Томирис   -3 орын
  4. Жоля Алина
  5. Жунусбаева Аяжан
  6. Мұкатаева Толқын

Сарапшы-арнайы пән оқытушысы-
Маратқызы Арайлым

КМҚК «Бизнес және сервис
колледжі»

Әрленім және құрастыру
SemStar

Казахстан, ВКО, г. Семей
ул. Аймаутова, 143 «а»
e-mail: biznes_sbk@mail.ru
Приемная: 8 (7222) 50-58-98
Тел.: 8 (7222) 50-70-73, 50-71-18
Факс: 8 (7222) 50-58-98, 50-70-78

WorldSkills Business 2019 чемпионаты

Жұмыс  мамандықтары бойынша студенттер арасындағы WorldSkills Business 2019 кәсіби шеберлік чемпионаты өткізілді.

2019 жылының 07 ақпанында Бизнес және сервис колледжінде жұмысшы мамандықтары бойынша студенттер арасында WorldSkills Business 2019 кәсіби шеберлік чемпионаты басталды.

Чемпионат студенттердің кәсіби шеберлік деңгейін анықтау мақсатында өткізіледі және жұмысшы мамандығының беделін арттыруға және танымал етуге бағытталған.

Чемпионатты өткізу үшін колледжде «Бизнес және сервис колледжі» КМҚК директоры Хожанова Альмира Балтабековна басқаруымен ұйымдастыру комитеті құрылды. Ұйымдастыру комитетінің құрамына колледждің оқытушылары мен өндірістік оқыту шеберлері кіреді.

Конкурс үш күн ішінде өтті.

Биыл чемпионат 10 құзыреттілік бойынша өткізілді:       

  • Аспаз ісі;
  • Наубайхана шеберлігі;
  • Сән технологиясы;
  • Мейрамхана қызметі;
  • Шаштараз өнері;
  • Графикалық дизайн;
  • Визуалды мерчандайзинг және витринистика;
  • Қонақ үйді басқару;
  • Кондитерлік іс;
  • Флористика.

Чемпионаттың барлық қатысушылары жоғары дайындық деңгейін көрсетті. Қатысушылар жұмыстарының деңгейі мен сапасын бағалау бойынша сарапшылар - арнайы пәндердің жетекші оқытушылары, өндірістік оқыту шеберлері, сондай-ақ колледждің әлеуметтік серіктестері Бизнес және сервис колледжінің WorldSkills Business 2019 жеңімпаздарын анықтады.

Чемпионаттың жеңімпаздары осы жылдың көктемінде Өскемен қаласында өтетін WorldSkills Shygys 2019 аймақтық чемпионатына қатысу құқығына ие болды. Колледжде чемпионаттың қатысушылары мен жеңімпаздарын марапаттау рәсімі өтті.

WorldSkills Business 2019 чемпионатының қатысушыларының жұмыстары- ОСЫ жерде көре аласыздар

WorldSkills Business 2019 чемпионатының қатысушылары мен жеңімпаздарының тізімі

 «Шаштараз өнері» компетенциясы

  1. Ковалева Виктория - 1 орын
  2. Кузнецова Дарья      - 2 орын
  3. Сейтбек Малика       - 3 орын
  4. Адамбаева Аружан
  5. Берикказиева Балнур
  6. Подпорина Анастасия
  7. Найманкулова Амина
  8. Советказыева Аяулым

Junior  WorldSkills :

  1. Краскова Амина     - 1 орын
  2. Кумаров Рахат         -2 орын
  3. Кутымтаева Замира -3 орын

Сарапшы-арнайы пән оқытушысы - Абеева Ирина  Ивановна

  «Сән технологиясы» компетенциясы

  1. Әділхан Мадина       -1 орын
  2. Турсинбекова Зухра-2 орын
  3. Совет Аружан          -3 орын
  4. Турысбекова Асель

Сарапшы-арнайы пән оқытушысы-
Сексенбаева Зухра Газизовна

«Аспаз ісі» компетенциясы

  1. Шынтемиров Данияр - 1 орын
  2. Тлеубергенов Дамир    -2 орын
  3. Компеков Карим          -3 орын
  4. Калиев Ерболат
  5. Корестелев Станислав

Сарапшы-арнайы пән оқытушысы-
Мануйлова Анна Александровна

«Мейрамхана қызметі» компетенциясы

  1. Мубараков Адлет           -1 орын
  2. Гулида Кристина            -2 орын
  3. Турсунгазинов Алижан -3 орын
  4. Байболсын Дидар
  5. Павленко Оксана

Сарапшы -арнайы пән оқытушысы-
 
Рсалиева Айгуль Айтмухаметовна

«Графикалық дизайн» компетенциясы

  1. Ревина Анастасия   -1 орын
  2. Нұрғазин Таңнұр     -2 орын
  3. Сергазина Дильназ  -3 орын
  4. Бегимбаева Дилара
  5. Молбаева Еркежан

Сарапшы-арнайы пән оқытушысы — 
Абдуллина Куралай Едиловна

«Визуалды мерчендайзинг және витринистика»
компетенциясы

  1. Аринов Диас                -1 орын
  2. Терещенко Виолетта -2 орын
  3. Шаканова Айнур       -3 орын
  4. Тельман Ұлан

Сарапшы-арнайы пән оқытушысы-
Кайырбекова Ляззат Кайырбековна

«Наубайхана шеберлігі» компетенциясы

  1. Кайдарова Татьяна    -1 орын
  2. Кадылбекова Айжан  -2 орын
  3. Ращупкин Никита       -3 орын
  4. Канатов Бекзат
  5. Данияров Мирас
  6. Мұкасанова Гүлім

Сарапшы-арнайы пән оқытушысы-
Аканова Перизат Рымгазыевна

«Қонақ үйді басқару» компетенциясы

  1. Кусаинова Дарига         -1 орын
  2. Рахымгалиева Акнур   -2 орын
  3. Даулетказина Куралай -3 орын
  4. Курманова Гульдана
  5. Рыспекова Жупар

Сарапшы-арнайы пән оқытушысы
Липатова Елена Бейсенкалиевна

 

«Кондитерлік іс» компетенциясы

  1. Черкасова Дарья            -1 орын
  2. Тлеугазина Толганай     -2 орын
  3. Балтабекова Толғанай  -3 орын
  4. Қайратов Медет

Сарапшы-арнайы пән оқытушысы -Нугманова Халида Муратбековна

«Флористика» компетенциясы

  1. Беккер Мария            -1 орын
  2. Касымжанова Алия  -2 орын
  3. Кұдабаева Томирис   -3 орын
  4. Жоля Алина
  5. Жунусбаева Аяжан
  6. Мұкатаева Толқын

Сарапшы-арнайы пән оқытушысы-
Маратқызы Арайлым

Миссия

Экономика саласында мемлекет пен аймақтың өндірістік әлеуетін көтере алатын, бәсекеге қаблетті, жоғары дәрежелі теориялық және практикалық дағды мен жеке тұлғалық қасиетті игерген мамандарды дайындау.

Болжау

Бизнес және сервис колледжі - Шығыс Қазақстан облысы және Қазақстан республикасының сервис, экономика және басқару саласындағы техникалық және кәсіптік білім берудің үздігі, корпоративті менеджменттің тиімді жүйесін меңгерген оқытушылар мен білімгерлердің, жұмыс берушілердің тағы басқа қызығушылық танытқан жақтардың мүддесіне сай қызмет ететін инновациялық білім беру мекемесі.

«Бизнес және сервис
колледжі» КМҚК

Әрленім және құрастыру
SemStar

Яндекс.Метрика